На Закарпатті залишаються підтопленими 4 населені пункти

Як повідомили у прес-службі ОДА, паводконебезпечна ситуація на 1 серпня в Закарпатті минула – рівень води у річках в межах норми.
Завершились рятувальні роботи і всі служби працюють над ліквідацією наслідків паводку. За останніми даними, зруйновано 6 автомобільних мостів (по три – в Тячівському і Рахівському районах), ще сімом завдано шкоди. Крім того, паводок пошкодив 114 пішохідних мостів і містків у Тячівському, Рахівському, Міжгірському, Хустському і Свалявському районах. Зруйновано 44 км автодоріг, найбільше – на Рахівщині (25 км) та Тячівщині (15 км), а також 25,6 км берегоукріплень.
У дні паводку було загалом було підтоплено 1 312 будинків, 1 292 з яких зазнали пошкоджень. Наразі вода вже зійшла з 308 помешкань.
Тимчасово призупинено експлуатацію 3 водопроводів, також через непридатну воду припинено роботу 2 дитячих навчальних закладах та 7 закладів громадського харчування.
Фахівці ветеринарної служби обстежено 1 294 дворових господарства, щоб виявити загиблу птицю та свійську худобу. В одному з фермерських господарств Тячівського району загинуло 34 овець, 396 голів птиці та 108 кролів.
Область почала отримувати гуманітарну допомогу. Наразі на благодійний рахунок надійшло 100 тисяч гривень від Донецької облдержадміністрації.

ZAXID.NET

admin