На Закарпатті крім Винного шляху для туристів діятимуть ще Гастрономічий та Військовий

Туристичні шляхи розробляє Регіональний туристично-інформаційний центр Закарпаття спільно з управлінням з питань європейської інтеграції, туризму і курортів Закарпатської ОДА.
Гастрономічний шлях представлятиме традиційні страви Закарпаття, кухню національних меншин і заклади, які їх найкраще готують. Туристи зможуть не тільки скуштувати, а й навчитися готувати. Можна буде обрати одноденний тур чи більш тривалий. Також можна обирати український, угорський, циганський тощо маршрут. Планують задіяти усі райони.
До початку наступного року вже будуть здійснюватися і екскурсії Військовим туристичним шляхом. Вони знайомитимуть із 6 оборонними лініями, які проходили територією області, тоді як загально відомою є лише одна — так звана «лінія Арпада».

Довідка:
Подорож п’ятьма винними підвалами, розташованими у трьох районах області – Ужгородському, Мукачівському та Берегівському входить до туристичного винного маршруту, розробленого закарпатськими виноробами.
Вино, яке пропонуватиметься для дегустації упродовж маршруту є найвищої якості, — переконує Олександр Ковач: «Взірці з винних підвалів пройшли експертизу в Одеському інституті виноградарства та виноробства та ім.Таїрова і отримали відповідні сертифікати». Ініціатори туристичного винного шляху мають на меті не тільки привабити туристів до Закарпаття, але й підтримати приватних виноробів, які через невеликі обсяги виробництва не можуть отримати ліцензії. Зате вони можуть реалізовувати власну продукцію у рамках туристичних акцій та заходів.

ZIK

admin