На Перечинському лісохімкомбінаті — працювати небезпечно

Приводом для прискіпливого вивчення стану безпеки виробництва та охорони праці на підприємстві, за словами начальника Державної інспекції охорони праці Богдан Дороша, став нещасний випадок, що трапився 27 квітня цього року з верстатником Миколою Д. Внаслідок отриманої травми чоловіку ампутували всі пальці лівої кисті. До того ж, протягом двох попередніх років на підприємстві було зафіксовано 6 випадків травматизму на робочому місці.
Претензій, за словами Богдана Дороша, більш ніж достатньо, зокрема, до одного з структурних підрозділів лісохімічного комбінату – лісної біржі.
Інспектори заборонили експлуатацію 24 одиниць обладнання та механізмів. За результатами перевірки на голову правління відкритого акціонерного товариства Юрія Мальцева накладено адміністративне стягнення та запропоновано розробити план заходів з усунення виявлених порушень у найкоротші терміни. Роботу ВАТ “Перечинський ЛХК” з організації безпечних виробничих умов визнано незадовільною.
Довідка:
У першому півріччі 2008 року на 27 підприємствах хімічної галузі регіону допущено 4 випадки виробничого травматизму проти 3 за аналогічний період 2007 року. Сталися вони здебільшого з організаційних та технічних причин.

ZIK

admin