На ліквідацію стихійного лиха в Ужгороді потрібно 2 млн. гривен

Під час зливи, що несподівано впала на місто минулими вихідними, опади учетверо перевищили середньомісячну норму. Як наслідок, в Ужгороді виникло близько семи локальних підтоплень. “Плавали” вулиці Учительська, Панькевича, Сільвая, Дворжака, Львівська, Ужанська та практично повністю мікрорайони “Радванка” і “Горяни”. За дві години зливою підтоплено 250 будинків, у воді опинилися 195 підвальних приміщень, 78 індивідуальних котелень, 124 колодязі, 35 гаражів, 47 літніх кухонь ужгородців.


Комунальні служби обласного центру разом з частинами УМНС в аварійному порядку ліквідовувалися наслідки стихії і вже станом на 10 серпня роботи з аварійного водовідведення були закінчені, а наслідки стихії протягом тижня практично будуть усунені.


У вівторок відбулися засідання виконкому та міської ради, на яких визначено план першочергових робіт і складено кошторис. З 2 млн. грн., необхідних на ліквідацію наслідків, сесією виділено 1 млн. 200 тис. грн. (200 тис. грн. з резервного фонду та 1 млн. з загального фонду). На жаль, це всі кошти, що на сьогодні ми маємо у бюджеті міста, відзначив Володимир Олександрович. Їх планувалося витратити на ремонт шкіл. Розробляється перспективний план з метою покращення можливостей міських водовідвідних мереж, які є технічно неспроможними витримувати такі потужні зливи. Міська влада у середу звернулася до Кабінету Міністрів України з проханням допомогти покращити міську систему водовідведення, на що потрібні термінові дотації в розмірі 7 млн. грн., а також 1, 5 млн. грн. постраждалим від затоплення.clipnews.infoСпілкування Володимира Бобкова з журналістами у відеоролику

admin