Мінохоронздоров’я заявляє, що ГПУ затягує з причинами смерті донецького підлітка після щеплення

Як повідомляється в листі за підписом заступника генерального прокурора Рената Кузьміна, Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури за фактом смерті Антона Тищенка призначена додаткова судово-медична експертиза, проведення якої доручене експертам Академії медичних наук України.
Отже, підкреслив заступник Генпрокурора, до закінчення експертних досліджень надати інформацію про результати судово-медичної експертизи неможливо.
У зв’язку з цим Міністерство охорони здоров’я України вважає, що затягування розслідування згаданого процесу не йде на користь ні суспільству, ні державі.
Нагадаємо, 13 травня старшокласник з Краматорська Антон Тищенко після щеплення від кору і краснухи, зробленої напередодні, помер в реанімації.
За даними Міністерства охорони здоров’я, представники Генпрокуратури вилучили патоморфологічні матеріали в травні 2008 р., не дозволивши комісії Мінохоронздоров’я ознайомитися з результатами аналізу, який встановив би реальні причини смерті підлітка.
4 липня Міністерство охорони здоров’я, на адресу якого неодноразово лунали обвинувачення в затягуванні розслідування, надіслало відповідний лист з проханням надати інформацію судмедекспертів Генпрокуратури України або ж дозволити представникам Мінохоронздоров’я досліджувати матеріали власними силами.

УНІАН

admin