Міліція і цигани нищать туристичні вказівники в Ужгороді

Раніше вказівники нищили роми, але покинули це заняття, коли зрозуміли, що вказівні таблички вироблені не із заліза, а із пластмаси. Про це сьогодні, 4 серпня, повідомили в регіональному туристично-інформаційному центрі Закарпаття.
Працівники туристично-інформаційного центру помітили, що міліціонери демонтовують вказівники на пл. Корятовича. Правоохоронці не пояснили, за чиїми вказівками діють, при тому, що розміщення табличок було узгоджено з міською владою та міліцією.
За словами представника туристично-інформаційного центру, завідувача кафедри туризму Ужгородського національного університету Федора Шандора, усього в Ужгороді з ініціативи Центру було встановлено 158 вказівних табличок, які українською та англійською мовами вказують напрямок, наприклад, до певних туристичних об’єктів. 24 таблички вкрали у перші ж дні після їх розміщення. Але більшість працівники Центру знайшли покинутими одразу під стовпами, оскільки крадії помітили, що таблички вироблені не із металу, а із пластмаси. У серпні, коли варварам надоїсть крутити таблички в інший бік, гнути їх, працівники центру планують оновити і встановити нові, — каже Ф. Шандор.

ZIK

admin