Мешканці гірського села матимуть змогу підлікуватися

Відтепер для майже 2,5 тисячі мешканців цього гірського села медична допомога стане доступнішою. Раніше сільська амбулаторія розташовувалася у пристосованому приміщенні разом із поштовим відділенням. Будівництво амбулаторії розпочалося у 2003 році. Загалом зведення закладу обійшлося майже у 700 тисяч гривень. Фінансувалися роботи за рахунок бюджету розвитку району та бюджету відділу охорони здоров’я райдержадміністрації. За рахунок коштів державного бюджету для амбулаторії було закуплено компелкт обладнання на суму 56 тисяч гривень.
Відкриття амбулаторії стало підтвердженням державницької політики, яка проводиться в нашому регіону та Хустщині зокрема, – відзначив голова Хустської райдержадміністрації Володимир Кащук. „ Мешканці села довго чекали цієї події, але вважаю, результат вартий того. Село матиме сучасну амбулаторію, в якій кваліфіковані медичні працівники зможуть надати необхідну допомогу людям”, – констатував Володимир Кащук. Керівник району також повідомив ще одну приємну новину: до кінця року обласна влада передасть амбулаторії новий автомобіль „Нива”.
Загалом цього року в районі планується відкрити ще три медичні заклади. У жовтні запрацюють амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Сокирниці та Крайникові. У грудні передбачається ввести в експлуатацію фельдшерсько-акушерський пункт у Вільшанах. За рахунок коштів держбюджету район має отримати для медзакладів два автомобілі. Одну карету швидкої допомоги буде закуплено за рахунок коштів обласного бюджету.

Управління інформації та зв’язків
із громадськістю облдержадміністрації

admin