Мамо, поспілкуйся зі мною…

Дітки в нас що-небудь запитують, а ми лише киваємо головою й далі займаємося власними справами. Замість того, аби спілкуватися з дітьми, дивимося свої улюблені серіали… Ми їдемо до тітки Тані й ця поїздка закінчується тим, що ми спілкуємося з тіткою Танею, а не з дітьми. Мабуть, не завжди батьки замислюються над тим, чи достатньо уваги вони приділяють своїм дітям і чи вистачає малечі спілкування з батьками.
Нещодавно компанія “Київстар” разом із Київським міжнародним інститутом соціології провели всеукраїнське соціологічне дослідження, аби визначити якої глибини сягає дефіцит спілкування між батьками й дітьми. В ході дослідження виявилося, що кожній четвертій дитині не вистачає уваги, спілкування з власними батьками. В 50 % випадків — батьки не знають, з якими проблемами стикаються їхні діти. Власне, відсутність спілкування може відобразитися на сімейному кліматі, стати причиною агресії, сімейних конфліктів і подальшого відчуження дитини від власних батьків. Адже ж діти чекають взаєморозуміння з батьками, поваги до їхніх інтересів з боку батьків. “На початку серпня цього року на Майдані Незалежності ми представили скульптурний проект, де мистецькими засобами відобразили яким чином спілкуються батьки з дітьми й чого очікують діти від батьків. Основне гасло — спілкуйтеся більше з дітьми. Також ми влаштовуємо масові заходи для дітей та батьків на площах 21 міста України, аби спонукати батьків більше спілкуватися з їхніми дітьми”, — зазначила під час нещодавньої прес-конференції у Києві керівник департаменту з корпоративних зв’язків компанії “Київстар” Жанна Ревнова.
Як відомо, “Київстар” реалізовує соціальну програму “Спілкування заради майбутнього”. Однією з основних складових даного проекту є пісня “Тепло слів”, автором якої є українська співачка Гайтана.
“Я щаслива, що компанія “Київстар” запросила мене до участі в проекті “Спілкування заради майбутнього”, який акцентує увагу на недостатньому спілкуванні батьків і дітей. Я виражаю свої почуття та емоції через пісні, а пісня “Тепло слів”, можна сказати, створена завдяки моїм переживанням і моєму власному досвіді, адже мої батьки розлучилися, коли мені було 4 роки. І, звичайно, мені не вистачало спілкування з батьком”, — зізнається співачка. “Важливо бачити, що відбувається у дитячих серцях. Цю пісню я написала від імені дітей, які ніби прохають: зверніть на нас увагу, будьте частіше з нами, спілкуйтеся з нами”, — додає Гайтана.
Аби побачити всі ті емоції, які вклала Гайтана в пісню, треба подивитися кліп. Журналісти clipnews.info вже побачили кліп. Пісня та кліп розповідають про бажання батьків і дітей більше часу проводити разом. Сюжет відеокліпу — це історія, яка могла трапитися в кожній українській родині. Дітям не вистачає спілкування з батьками, а заклопотані батьки не знаходять часу для дитини. Недостатня увага з боку батьків, емоційна обмеженість стосунків із батьками в дитинстві залишають слід у душі на все життя. Спілкування дарує радість, робить щасливими дітей і батьків — усю родину. Діти щасливі бути разом із батьками, чути їхній голос, тримати їх за руку. Емоції та переживання маленького хлопчика, якому не вистачає спілкування з батьками, зумів дуже щиро втілити на екрані юний Дмитрик Іванченко. “Закачати даний кліп можна з музичного порталу djuce.com.ua. Якщо ж зателефонуєте з мобільного за номером 465, то безкоштовно отримаєте рінгтон для свого мобільного телефону. Я закликаю всіх батьків поставити цю мелодію на вхідний дзвінок, аби вони знали, що їм телефонує саме їхня дитина”, — каже Ж. Ревнова. Представники компанії “Київстар” переконані, що даний проект примусить батьків приділяти своїм чадам більше уваги.

Відео: уривок із прес-конференції Гайтани^
Уривок із кліпу на пісню “Тепло слів”.

На фото clipnews.info: керівник департаменту з корпоративних зв’язків компанії “Київстар” Жанна Ревнова, українська співачка Гайтана та режисер кліпу Сергій Митрофанов.

Евеліна Гурницька для Clipnews.info

admin