Людей губить… молоко

За його словами, ці порушення мають системний і постійний характер.
Лабораторні дослідження молочнокислих продуктів показали, що вміст бензойної кислоти в багатьох присутніх на ринку молокопродуктах перевищує допустимі норми в 5-10 разів.
При тому що масова частинка бензойної кислоти не повинна перевищувати 5 міліграм/кг, в йогурті «Ведмежа полуничне» цей показник досягає 22,3, в йогурті з чорницею — 14,8 (обидва зразки — ТОВ «Молочний Будинок», Павлоград), а в йогурті питному (ТМ «Щодня», Житомир) — 39,3.
Не відрізняються якістю і присутні на українському ринку російські молочнокислі продукти. «Актімель» російського виробництва відомої торгової марки «Данон» містить від 15,5 до 22,7 міліграма/кг бензойної кислоти, «Растішка» — 17-17,4 міліграм/кг бензойної кислоти.
Схожа концентрація небезпечних сполук була знайдена і в зразках кефіру, кисломолочного сиру, сиркових десертів і сирків глазурованих. Зокрема, кефір ТМ «Щодня» (Дніпропетровськ) містив 15,7 міліграм/кг бензойної кислоти, біо-кефір ТМ «Галактон» (Київ) — 13,4 міліграм/кг.
Серед кисломолочних сирів високою концентрацією бензойної кислоти відрізняються «Домашній традиційний» (Звенігородка) — 24,4 міліграм/кг, сирий кисломолочний з родзинками (Кременчук) — 43,8 міліграм/кг, а також сирок солодкий з ваніліном (Житомир) — 52,2 міліграм/кг.
До того ж останні два зразки містять значну кількість сорбінової кислоти (136 і 129 міліграм/кг відповідно). А в глазурованих сирках, крім усього іншого, була виявлена кишкова паличка і дріжджі.
«Впродовж останніх двох років, регулярно проводячи тестування молочних продуктів, ми постійно виявляємо в них консерванти — сорбінову і бензойну кислоти, а також штучні фарбники», — затверджує Семенович.
Бензойна кислота у високих концентраціях може негативно впливати на розвиток і регуляцію нервової системи, розвиток ембріонів, а також викликати індивідуальні реакції у вигляді кропив’янки, астми і анафілактичного шоку.

Дзеркало тижня

admin