«Київстар» та Гайтана презентували соціальний проект

Пісню «Тепло слів» спеціально для програми «Спілкування заради майбутнього 2008» написала відома українська співачка Гайтана. В основу твору лягли її власні емоції та спогади про дитинство. Ліричний відеокліп на пісню створив популярний режисер Євген Митрофанов, відомий своїми роботами в ігровому кіно та музичному відео.
Пісня та кліп розповідають про бажання батьків і дітей більше часу проводити разом. Сюжет відеокліпу – це історія, яка могла трапитися в кожній українській родині. Дітям не вистачає спілкування з батьками, а заклопотані батьки не знаходять часу для дитини. Недостатня увага з боку батьків, емоційна обмеженість стосунків із батьками в дитинстві залишають слід у душі на все життя. Спілкування дарує радість, робить щасливими дітей і батьків – усю родину. Діти щасливі бути разом із батьками, чути їхній голос, тримати їх за руку. Емоції та переживання маленького хлопчика, якому не вистачає спілкування з батьками, зумів дуже щиро втілити на екрані юний Дмитрик Іванченко.
Пісня «Тепло слів» може стати символом спілкування та звучати щоразу, коли дитина телефонує батькам, нагадуючи про найближчих і найдорожчих людей.
Президент компанії «Київстар» Ігор Литовченко:
«Співпраця з відомими українськими митцями стала доброю традицією в програмах «Київстар». Пісня «Тепло слів», яку створила Гайтана, – важливий компонент програми «Спілкування заради майбутнього», адже пісня завжди об’єднує людей. З її допомогою ми прагнемо підкреслити, що нашим дітям потрібне спілкування з нами, батьками. Ми сподіваємося, що пісня та заклик «Спілкуйтесь більше зі своїми дітьми» нікого не залишать байдужим».
Співачка Гайтана:
«Я щаслива, що саме мені «Київстар» запропонував створити пісню для такої важливої і відповідальної програми. Пісня «Тепло слів» пов’язана з моїм власним досвідом. У дитинстві мені теж не вистачало батьківської уваги, тому нині я чудово розумію дітей, які почуваються самотніми. Я хочу якось допомогти їм привернути увагу своїх батьків».

“Київстар” для clipnews.info

admin