Купуватимемо квитки через Інтернет

За два літні місяці завдяки послузі бронювання квитків через Інтернет, яку було впроваджено на Південній залізниці, замовлено та продано 680 квитків. Серед них лише 50 проїзних документів були реалізовані за перші п’ять днів серпня, повідомили УКРІНФОРМу з прес-служби Укрзалізниці.
Тестування нової послуги — бронювання квитків через мережу Інтернет – розпочалося на Південній залізниці з 1 червня.
Загалом Укрзалізницею ще з 2007 року розпочато запровадження продажу електронних залізничних проїзних документів через мережу Інтернет. Планом запровадження даної послуги передбачено у ІІІ-му кварталі поточного року запровадження довідкового обслуговування і бронювання місць через мережу Інтернет з наступним оформленням проїзних документів у касах по всій Україні. На кінець 2008 року Укрзалізницею передбачено запровадження наступного етапу — коли пасажир матиме можливість сплатити вартість проїзних документів через мережу Інтернет з відкладеним друком.
А з початку 2009 року передбачене оформлення проїзних документів за допомогою спеціальних автоматів (кіосків) самообслуговування з відкладеним друком. Наступним етапом планується впровадження можливості в електронному вигляді сплатити та оформити проїзний документ на поїзд. За попередніми даними така можливість з’явиться в пасажирів наприкінці першого півріччя 2009 року.
До слова, на Закарпатті ще нема послуги бронювання квитків через Інтернет, однак невдовзі, за словами залізничників, і закарпатці матимуть таку можливість.

Clipnews.info з посиланням на Укрінформ

admin