Крадуть і курей, і мобілки…

17 серпня до правоохоронців Закарпаття звернулась мешканка Ужгорода Ш. Олена, 1970 р.н., яка повідомила, що в перiод з 08.30 по 10.00. з її автомобіля ВАЗ-21015, припаркованого по вул.Капiтульнiй, невiдома особа викрала сумочку, в якiй знаходились 2 мобiльнi телефони “Самсунг”, та “Нокiа” та банкоматна картка банку.
Автомобіль обладнаний сигналiзацiєю, слiдiв пошкодження не виявлено.
Мукачівський МВ повідомив про крадіжку особистого майна. 17 серпня звернулась Б. Ажбета, 1931р.н., мешканка с. Павшино й повідомила, що в нiч на 17 серпня з її дворогосподарства невiдома особа викрала 8 курей та б/у велосипед. Сума збиткiв складає 600 гривень.
Хустський МВ повідомив про крадіжки з квартир (будинків) 17 серпня до них звернувся звернувся Т. Iван, 1936р.н., мешканець с.Липовець, й зазначив, що 17 серпня о 15.00 з його будинку по мiсцю проживання невiдома особа викрала 8000 грн. Вищевказанi грошi Т.I. сховав 6 серпня у холодильнику власного будинку. Виїздом СОГ слiдiв взлому не виявлено.
17 серпня сталося Д Т П о 03.30. в с. Горiнчево по вул. Незалежностi водiй а/м “Опель-Омега”, П. Василь, 1989р.н., мешканець с.Драгово з`їхав у кювет, внаслiдок чого з ТУ: ЗЧМТ, струс головного мозку, множиннi переломи ребер злiва, пiдшкiрна емфiзема, забiйна рана лiвої вiскової дiлянки, лiнiйний крововилив в лiвiй пiдлопаточнiй дiлянцi, травматичний шок 1 ступеня, алкогольне сп`янiння потерпiлого госпiталiзовано в реанiмацiйне вiддiлення ЦРЛ. А/м помiщено на штрафмайданчик.
Спроба самогубства: 18 серпня о 02.15 в приймальне вiддiлення ЦРЛ каретою ШМД доставлено О. Марину, 1985 р.н., мешканку м. Хуст з дiагнозом: медикаментозне отруєння. Виїздом СОГ встановлено, що О. М. вжила таблетки “Бiсептолу”, намагаючись покiнчити життя самогубством.
Крадіжка особистого майна 17 серпня до Тячівського РВ звернувся Я. Вiталiй, 1978р.н., мешканець м. Тячiв, й повідомив, що в нiч на 17 серпня з його а/м ВАЗ-2104, припаркованого пiд будинком по мiсцю проживання, невiдома особа викрала автомагнiтолу та 2 колонки.
Д Т П. 17 серпня о 23.20. в смт.Дубове по вул.Гагарiна водiй моторолера “Стiнгер-мiстiк” М. Михайло, 1953р.н., мешканець смт.Дубове зiткнувся з мотоциклом “Ява”, пiд керуванням М. Миколи, 1990р.н., мешканця смт.Дубове, який перемiщався з пасажиром Ц. Михайлом, 1990р.н., мiсцевим мешканцем. Внаслiдок ДТП М. Михайло вiд отримання ТУ помер на мiсцi подiї, а Ц. М. з ТУ: ЗЧМТ, забiйнi садни м`яких тканин обличчя та М. Микола з ТУ: забiйна рана пiдбрiвної дiлянки зправа, алкогольне сп`янiння госпiталiзовано в ЦРЛ. Моторолер та мотоцикл доставлено на штрафмайданчик.

ВЗГ УМВС у Закарпатській області

admin