«КОЖНІЙ ДИТИНІ — РОДИНУ»

У нас є можливість допомогти дітям, скривдженим долею
У серпні 2006 року в рамках обласного свята народної творчості «На Синевир трембіти кличуть» з ініціативи обласної ради, обласної державної адміністрації та Ужгородського міського благодійного фонду «Клуб Альтруса Ужгород» започаткована благодійна акція «Кожній дитині – родину!». З часу проведення акції свої посильні фінансові внески зробили сотні громадян, підприємці, визначні діячі культури, мистецтва, науки у Закарпатській та інших областях України. Кошти, які надійшли від них на рахунок благодійного фонду «Клуб Альтруса Ужгород» в сумі 276 тис. грн., використовуються для розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.
Безперечно, у державних закладах, де виховуються сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, забезпечуються хороші умови. Але ніщо не може замітити дитині материнської любові і батьківської турботи. Тому всі ми разом маємо все зробити, аби кожна дитина отримала родину, виховувалась у сім’ї. Закарпатська область є регіоном з найбільшою кількістю дитячих будинків сімейного типу. У цьому також є вагома частка учасників благодійної акції «Кожній дитині – родину!».
Однак болюча проблема сирітства ще далека до повного вирішення. Тому акція «Кожній дитині – родину!» триває.
16 серпня ц.р. у смт. Міжгір’я, селах Синевир, Річка та на батьківщині президента Карпатської України Августина Волошина – в селі Келечин пролунають позивні свята народної творчості «На Синевир трембіти кличуть». А наступного дня – у неділю, 17 серпня, відбудеться головна подія фестивалю – традиційний благодійний гала-концерт на озері Синевир, в якому візьмуть участь кращі фольклорні колективи краю із семи областей України та народні артисти України Павло Дворський, Іван Попович, інші відомі майстри сучасної естради.
Цьогоріч цим святом розпочнеться низка урочистих подій, присвячених 70-річчю проголошення Карпатської України. Сподіваємося, що воно надасть благодійній акції нового імпульсу, розширить коло людей, які не байдужі до скривджених долею діток.
Просимо і вас приєднатися до благодійної справи та підтримати проведення акції посильним фінансовим внеском.
Кошти, які будуть перераховані на рахунок Ужгородського міського благодійного фонду “Клуб Альтруса Ужгород”, код ЕДРПОУ 22106325, р/р 260064918 МФО 312345 Закарпатська обласна дирекція ВАТ «Райффайзен банк “Аваль” (з поміткою “Кожній дитині – родину!”) розподілятимуться, як і раніше, винятково на розвиток мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей області.

Управління інформації
та зв’язків із громадськістю
облдержадміністрації
Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ

admin