Кабмін збільшив допомогу постраждалим від стихії

Зокрема, вона повідомила, що сьогодні урядовою постановою затверджена нова методика оцінки втрат майна. При втраченому житлі кожний квадратний метр житла відшкодовується у розмірі 3850 грн. Говорячи про це, Юлія Тимошенко зазначила, що відбудова втраченого житла буде вестися в межах квадратури попередньої втраченої площі. Крім того, Юлія Тимошенко підкреслила, що уряд прийняв рішення про фінансування побудови житла в рамках перенесення тих будинків, що встояли при повені, але постійно підтоплюються. Зараз, зазначила вона, ведеться виділення нових місць під житлову забудову. Перенесення житла, підкреслила вона, буде також повністю фінансуватися за попередньою квадратурою житла.
Юлія Тимошенко повідомила, що авансова допомога для людей, які втратили свої будинки або їх будинки буде перенесено, підвищено до 100 тис. грн.
Крім того, Прем’єр-міністр України зазначила, що на ремонт будинків також збільшено норматив відшкодування втрат, практично в 2 рази. Якщо раніше втрати компенсувалися у межах 355 грн за квадратний метр, сьогодні компенсацію збільшено до 850-ти грн за квадратний метр. Людям, чиї помешкання потребують ремонту, також збільшено розмір авансової допомоги до 30-ти тис. грн.
Прем’єр-міністр України зауважила, що людям також збільшено матеріальну допомогу за понесені втрати. До 5-ти тис. грн суми допомоги, яка була затверджена попередньо, додано ще 1 тис. грн.
Для того, щоб діти з родин, які проживають на територіях, що зазнали стихійного лиха, підготувалися до школи, уряд виділить на кожну дитину 1 тис. грн.

Укрінформ
admin