Говорити буде дорого

ВАТ «Укртелеком» пропонує з 1 листопада цього року підвищити абонентну плату за користування міським і сільським телефонним зв’язком на 30% замість запланованих раніше 10 %. Це є однією з умов беззбиткової діяльності компанії у 2008 році, сказано у пояснювальній записці до розпорядження уряду про затвердження фінплану підприємства на 2008 рік.
Компанія виступає також за зменшення нетарифікованого часу з 200 до 120 хв в місяць. Це дозволить їй зменшити збитки на 69,1 млн грн.
Ще однією умовою є створення казенного підприємства «Укрспецзв’язок» на базі філіалу спеціалізованого електрозв’язку ВАТ «Укртелеком» з передачею йому аналогового фрагменту первинної мережі з 1 вересня цього року. У результаті збитки зменшаться ще на 104,6 млн грн.
Також повинен запрацювати фонд універсальних послуг і розпочатися компенсація втрат компанії від збиткових послуг у сільській місцевості, послуг телеграфного зв’язку і дротяного віщання з 1 вересня цього року, що зменшить збитки на 362,1 млн грн.
Остання умова – стабілізація курсу гривні на рівні 4,85 грн за дол. За даними компанії, виконання цих пунктів дозволить їй за підсумками 2008 року одержати 8,7 млн грн чистого прибутку.

Економічні новини

admin