Голова Перечинської РДА посилає стурбованих екологічним лихом на три букви…, разом з вимогами президента України

Однак, на цьому сумнозвісна діяльність словацького підприємства „Самвер” не обмежується. Саме це підприємство вивозить з річки Уж сотні тисяч кубометрів гравію який продає місцевим будівельникам. Діяльність цього підприємства завдає непоправної шкоди екології Ужанської долини. Про катастрофічні наслідки вивозу гравію з Карпатських річок недавно говорив і президент України Віктор Ющенко під час літнього повеневого лиха. Мешканці прибережних населених пунктів Перечинщини, стурбовані незаконною діяльністю словацького підприємця, що становить серйозну екологічну небезпеку неодноразово зверталися в екологічні, природоохоронні структури області, однак будь-яка реакція з їх боку відсутня. Подейкують, що подвійна бухгалтерія згадуваного підприємства при реалізації величезних об’ємів природного будівельного матеріалу дозволяє робити державні контролюючі органі сліпими. Люди кажуть, що чиновники звичайно не зовсім „осліпли”, бо інакше як змогли б, бачити кількість „нулів після одиниці” на американських банкнотах, які отримують за ту вдавану чиновнику сліпоту.


Звертаються стурбовані перечинці з цього приводу і до голови Перечинської районної державної адміністрації широковідомого в краї пана Данчі. Однак той „оригінал” посилає їх на три букви, виглядає разом з вимогою Президента України Віктора Ющенка, негайно припинити вивіз гравію з берегів Карпатських річок. Звичайно в цій частині вказівок голови РДА пана Данчі, куди він посилає нароз, не забуваючи й президента держави стає якось легше. Легше йти коли ти не самотній. Вважаємо за потрібне поділитися цією думкою не лише з широким загалом, може й Президент держави довідається, що він з народом.


Clipnews.info

Куди посилає голова Перечинської РДА Михайло Данча народ разом з вимогами Президента України Віктора Ющенко у відеоролику

admin