Гаваші виправдовується, мовляв, звинувачення Кеменяша й Томенка є безпідставними

Нардепи, як пише УНІАН, побувавши 6 серпня в Ясінях Рахівського району, заявили, що там нічого не робиться для ліквідації наслідків паводку. Мовляв, все припинилось одразу після від’їзду Президента. “Необхідно припинити циркові вистави, коли за годину після від’їзду Президента з постраждалих територій зникають представники МНС, будівельники та транспортники, залишивши після себе дві зариті труби в річці та капсулу — фундамент майбутнього будинку”, — обурюється Микола Томенко.
Голова Закарпатської облдержадміністрації О. Гаваші замість конкретних виправдань зазначив, що за уряду Тимошенко область має значне недофінансування, а Кеменяш, нібито, не домагається коштів на протипаводковий захист — одним словом, пусті звинувачення. Гаваші також обурюється, мовляв, чому Томенко з Кеменяшем приїхали на Закарпаття лише тепер.
“Чому б не пройтись, топчучись, по тих, хто самовіддано рятував людей із водяної стихії, день і ніч розгрібав завали, відновлював мости і дороги? Це ж така хороша нагода заробити собі дивіденди у боротьбі за владу. На жаль, біда, що спіткала сьогодні українців, все більше стає розмінною монетою в політичних іграх нечистих на руку політиків”, — висловився Гаваші.
Очевидно, що губернатор правий, адже мешканці Ясіня скаржилися журналістам, що на них не звертають увагу навіть закарпатські чиновники.

Clipnews.info за матеріалами Управління інформації та зв’язків із громадськістю облдержадміністрації

admin