Будинки, підтоплені повінню продовжують падати… На Закарпатті вже впало 26 будинків

Раніше на нараді в голови ОДА було вирішено до 15 жовтня відбудувати потерпілим втрачене житло. Таке завдання було покладено на кожен район області, який за власний кошт зведе по два будинки.
У суботу, 9 серпня, представники райдержадміністрацій виїхали на місце, щоб визначитися з обсягами робіт. Зведення першого будинку розпочалося в Ясінях цього тижня. За тиждень планується розпочати підготовчі роботи для будівництва наступного.
Наразі на 90% визначено земельні ділянки, на яких і буде проводитися будівництво. Відведення землі під будинки – чи не найбільша проблема, адже йдеться про гірські села, де, як відомо, – малоземелля, інформують в ОДА.
Будинки зводитимуть за трьома типовими проектами. За кошти, які пропонує уряд, люди зможуть збудувати собі лише 30 квадратних метрів житла. Проте це не враховує специфіки західних регіонів України, де проживає чимало багатодітних родин. Губернатор Закарпатської області Олег Гаваші обіцяє відбудувати потерпілим такі ж за площею будинки, які вони мали до повені.

ZAXID.NET

admin