Бандитизм кришує голова облради

Кілька місяців тому голова Закарпатської обласної ради активно відбілював сина-контрабандиста від криміналу. А тут свіжа справа підвалила. Племінник жорстоко побив молодого хлопця. На, що міжгірські „менти” відреагували: „Це — Кічковський”.

Головному редактору газети
«Трибуна» Гавриліву Ігорю Якимовичу
лікаря-офтальмолога
Міжгірської РЛ Микитчака М.М.
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Звертаюся до Вас через надзвичайні обставини, які склалися 22.07.08. Близько півночі мій син Микитчак Павло Миколайович проводжав наших гостей додому . Це були наші родичі: Пилипчинець Ангеліна Павлівна та Мішуткіна Олена Олексіївна, які гостять у бабусі. На центральній вулиці с.м.т. Міжгір’я біля них зупинився джип з номерним знаком 4922. Водій названої машини запропонував дівчатам покататися. Дівчата відмовилися, а мій син сказав, що дівчата з ним, і хай вони пошукають собі інших для прогулянки. Хлопців, очевидно, це не влаштовувало, оскільки, проїхавши кілька метрів, машина зупинилася, розвернулася, перегородивши їм дорогу. Водій та його пасажир вийшли із машини та, озброївшись шампурами, стали погрожувати, а водій кричав: «Я Кічковський ! Ти не знаєш з ким зв’язався!» Мій син сказав, що буде дівчат захищати до останнього. Зваживши свої фізичні сили (хлопці невисокого зросту), вони поїхали за підмогою. Через невеликий проміжок часу вони повернулися ще з двома хлопцями, один з яких займається силовими видами спорту. Без жодних пояснень «спортсмен» звалив Павла з ніг, «вирубив» його, а решта хлопців почали бити його ногами.

Це все відбувалося на очах у дівчат. Один із них запропонував Павла вбити. Дівчата почали дуже кричати. Тоді бандити залишили його в спокої, сіли в машину і поїхали. Побитого і закривавленого Павла дівчата підняли із землі та повели по дорозі. Одразу вирішили звернутися в міліцію. Подзвонили знайомому, який підвіз їх прямо до райвідділу. Всю дорогу їх супроводжував славнозвісний джип. Черговий наряд з незрозумілої причини вже їх чекав на подвір’ї. Спочатку переговоривши з водієм джипу, не звертаючи уваги на потерпілих, міліціонери почали кричати на Павла: «Не бризкай кров’ю! Закрий рот!». Навіть не намагаючись розібратися і взяти пояснення у потерпілого, чергові міліціонери на очах у бандитів наділи на мого сина наручники. Після чого старший лейтенант Балога М. наніс Павлові декілька ударів. Тільки після побиття, окривавленого і в наручниках, його повели на швидку допомогу для освідчення на алкоголь. Я прибув на ШМД. Побачивши сина в такому стані, я звернувся до Балоги з вимогою пояснити, чому мій син у наручниках і чому йому не надали медичної допомоги. Він не дав жодних пояснень. Я сам зняв із нього наручники, надав невідкладну допомогу, викликав невропатолога, який, поставивши діагноз: ЗЧМТ, струс головного мозку, забій грудної клітини, забій правої нирки, скерував його на стаціонарне лікування. На моє прохання затримати бандитів, які й не думали тікати і з іронією спостерігали за тим, що відбувається, міліціонери не реагували і вимагали не вчити їх працювати.

Під час розмови з начальником райвідділу Файтом Л.Л. 23.07.08, який мені повідомив: «Нічого надзвичайного не сталося. Я не розумію, чого ви підняли стільки шуму, адже це стандартна ситуація. До речі, Кічковський – порядний хлопець і він не міг бити вашого сина». Цей «порядний» хлопець раніше вже скоїв злочин, здійснивши наїзд на 14-річного хлопця на тротуарі в центрі Міжгір’я, і не надавши допомоги, втік. На цей раз впливовий дядько, голова облради Кічковський М.М., йому допоміг виплутатись.

01.08.08 Кічковський М.М. прибув у Міжгір’я, результат «позитивний» — карну справу проти Кічковського М.І. і його друзів не порушено. Натомість, працівниками міліції складено акт про непокору органам міліції мого сина – Микитчака П.М., тобто виявляється, що саме він здійснив хуліганські дії стосовно міліції.

Трибуна

admin