Збільшується злочинність у громадських місцях

Йшлося про підсумки роботи УМВС України в області за І півріччя 2008 року. Начальник УМВС України в області Віктор Чепак, відзначив, що за 6 місяців 2008 року криміногенна ситуація в краї залишається стабільною і характеризується зменшенням кількості зареєстрованих злочинів: загальнокримінальної спрямованості — 2210, поменшало особливо тяжких та тяжких злочинів. Органами внутрішніх справ області викрито 532 злочини у сфері економіки, з них 231 – тяжкий та особливо тяжкий. Задокументовано 293 злочини у сфері службової діяльності, в тому числі 34 факти хабарництва.
Разом з тим, на 7,1 % збільшилася злочинність у громадських місцях. На думку Віктора Чепака, одним із методів вирішення цієї проблеми, є встановлення систем відеоспостереження у місцях можливих правопорушень
Щодо стану аварійності на дорогах, цьогоріч ситуацію вдалося стабілізувати. Так, кількість дорожньо-транспортних пригод у першому півріччі зменшилося на 16,6%, кількість загиблих – на 23,4%, травмованих – на 22,5 відсотка у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

admin