Закривали зміну по-святковому

Свято проводилося за сприяння благодійного фонду “Приятелі дітей”. Понад 100 сиріт з 8 областей України мали змогу не тільки оздоровитися чистим гірським повітрям, а й навчитися з користю проводити свій час. Сюди з’їхалися представники Луганської, Київської, Харківської, Рівненської, Одеської, Запорізької, Волинської областей та АР Крим. В таборі діти могли вибирати заняття за інтересами: гра в шахмати, вишивання, художня самодіяльність, гурток фольклористики і т.д.
Директор літнього табору “Водограй” зазначив, що це хороша можливість для встановлення дружніх стосунків між дітьми різних регіонів України.
У концертній програмі брали участь самі вихованці табору, де мали можливість показати свої здібності та таланти. А також були запрошені Едуард “Діля” Приступа, лідер групи “НеДіля”, Орест Криса, соліст групи “Татхагата”, фольклорно-етнографічний колектив “Волошин” с.Річка та учні Міжгірської музичної школи.
Делеган зазначив, що подібне дійство потрібно проводити у вихідні дні, щоб місцеві мешканці, які в будні зайняті роботою, також могли відсвяткувати з гостями.

На фото: Водяний млин Колочави.

Ольга Білей для Clipnews

admin