“Закарпатгаз” погрожує припинити газопостачання, якщо тарифи не підвищать

Пікетування пройде під Кабміном та будинком Закарпатської облдержадміністрації. Претензії газовиків стосуються розмірів тарифів, а у разі ігнорування вимог підприємства погрожують припинити газопостачання споживачів (крім тих, відключення яких неможливо здійснити з технологічних причин). Газовики стверджують, що до радикальних дій їх спонукає вдатися критична ситуація, яка склалася на газорозподільних підприємствах у зв’язку із бездіяльністю влади щодо забезпечення нормального функціонування систем газопостачання держави. Сьогоднішній фінансовий стан підприємств галузі ставить під загрозу їх функціонування, що у свою чергу може призвести до порушення спокою і безпеки громадян.
Чинні тарифи на послуги з розподілу і постачання природного газу, як і раніше, не забезпечують відшкодування їх економічно обґрунтованих витрат. З кожним днем збільшується заборгованість за надані «Закарпатгазом» послуги, а також зростають збитки підприємства. Через низьку заробітну плату кваліфіковані кадри, які забезпечують безперебійне і безаварійне газопостачання споживачів, залишають робочі місця.
“Закарпатгаз” вимагає у найкоротші терміни встановити реальні економічно обґрунтовані тарифи на послуги з транспортування та постачання природного газу. Працівники обласних ВАТів уже поінформували Кабмін, що у разі ігнорування їх вимог (встановлення економічно обгрунтованих тарифів і повний розрахунок за надані послуги із транспортування) газові підприємства України припинять газопостачання споживачів (крім тих, відключення яких неможливо здійснити з технологічних причин).

ZIK

admin