Влада погоджуватиме з міліцією роботу цілодобової торгівлі,

Нагадаємо: 11 липня на сесії Ужгородської міської ради нового начальника міськвідділу міліції Віталія Глуховерю затвердили членом виконавчого комітету. Упродовж останніх двох років екс-начальник міської міліції Понзель відверто ігнорував співпрацю з органом місцевого самоврядування та свої правоохоронні функції, й врешті був виведений зі складу міськвиконкому. Гірше того, відсутність діалогу між міліцією та міською громадою останнім часом вилилася у проблеми та трагедії, як-от убивство молодого ужгородця нелюдами, які пиячили в цілодобовому закладі, а далі не знайшли іншої забави, як мордувати собаку…
Тому цілком вмотивованим є те, що виконком розглянув питання погодження з міською міліцією дозволів на ведення цілодобової торгівлі. Недопустимими для міста з європейською орієнтацією є юрби п’яних та підкурених підлітків, які мають цілодобовий доступ до спиртного й сигарет часто з закладів, що працюють під міліцейським прикриттям. На виконкомі також було вирішено розробити заходи контролю за гральними автоматами, забороненими в Ужгороді владою наприкінці весни, оскільки цей процес став некерованим і створює проблеми для безлічі ужгородських родин. Гральні заклади мають функціонувати в закритих приміщеннях з визначеним режимом роботи, відповідати всім вимогам ведення грального бізнесу, зокрема вікового й часового обмеження щодо відвідувачів, більшість яких — діти і підлітки.
Контролювати виконання рішення щодо гральних автоматів зобов’язано правоохоронців, без їхньої підтримки міській громаді не під силу здолати це зло, яке поступово входить до переліку таких суспільних небезпек, як алкоголізм, наркоманія, тютюнокуріння. Члени виконкому зійшлися на тому, щоб припинити видачу дозволів на будівництво гаражів на міжбудинкових територіях, а також визначилися з тим, як залучити приватних підприємців, які не є мешканцями міста, але ведуть тут бізнес, до ширшої участі у формуванні міського бюджету обласного центру.

Clipnews
admin