В Ужгороді дві касирки заробили від «лівого» продажу квитків Львівської залізниці 120 тисяч гривень

Про це сьогодні, 28 липня, повідомив помічник начальника лінійного відділу міліції на станції Львів у зв’язках зі ЗМІ Олександр Козаков.
Слідство встановило, що унаслідок цих оборудок касирки вокзалу на станції «Ужгород» своїми діями завдали Львівській залізниці збитків на 120 тис. 750 грн. Робили вони це наступним чином: впродовж дня жінки продавали квитки на потяги, а ввечері лише частину прибутків фіксували у документах і передавали їх разом з неповною сумою інкасатору. Так підприємливі касирки «заробляли» непогану суму щодня, привласнюючи готівкові кошти клієнтів залізниці.
За допомогою книги ведення обліку надходжень та витрат від продажу квитків правоохоронцям на залізниці вдалося встановити цей ганебний факт. Унаслідок цього 25 липня прокурор транспортної прокуратури Чопа проти жінок-касирок порушив кримінальну справу відповідно до ст. 191 ч. 3 Кримінального кодексу України.
Козаков розповів, що у процесі розслідування кримінальної справи було встановлено ще кілька цікавих фактів щодо шахрайських дій з боку цих касирок. Зокрема, громадянин Чеської Республіки, який є власником туристичної фірми у Чехії, замовив для групи з 60 осіб квитки на потяги в обох напрямках – «Угород-Київ», «Київ-Пятигорськ», і на це передав 47 тис. грн. Та на сьогодні чех не отримав ані квитків, ані коштів своїх клієнтів: вони осіли у кишенях касирок, які, до речі, документально не оформили ці кошти.
Було з’ясовано, що ці ж дійові особи отримали ще 13 тисяч гривень за продані квитки, але, знову ж таки, — ні квитків, ні повернутих коштів. Ще кілька схожих випадків виявлено на загальну суму збитків у розмірі 6 тисяч гривень.

ZIK

admin