SZIGET-2008

Починаючи з 1993, Сігет є символом розмаїття подій, незабутньою культурною екскурсією. Сьогоднішній Sziget — також потужний культурний бренд, що має прекрасні позиції на міжнародному фестивальному ринку. Цього року фест розпочинається концертом Iron Maiden у «нульовий» день, 12 серпня, й продовжується безліччю програм: з 13 по 18 серпня на 60 сценах і майданчиках їх буде понад 200 щодня!
Україну в цьому році представлятиме — альтернативний дніпропетровський гурт «…и Друг Мой Грузовик». Група творить таку собі мінімалістичну бас-гітаро-барабанну музику без стильових обмежень, де можна помітити пісенний симбіоз ейсід-джазу, фанку, гранджу, хіп-хопу, пост-панку, міського і народного фольклору. «Грузовики» виступатимуть 17 серпня, у заключний день фестивалю.
Раніше на Сігеті вже виступали такі відомі українські гурти, як “Брати блюзу” (1998), “Мандри” (2000), “Mad Heads XL” (2006), “Танок на Майдані Конго” та “Esthetic Education” (2007).
Нагадаємо, цього року на головній сцені виступатимуть Jamiroquai, Sex Pistols, R.E.M, The Killers. Також Serj Tankian з System Of A Down, Alanis Morissette, Babyshambles, Pendulum та інші. На інших сценах вступатимуть такі зірки, як Goran Bregovic, Natacha Atlas, Ленінград, Apocalyptica, Alanis Morissette, Carl Cox, Die Arzte…
Кращі гурти Центральної Європи будуть представлені на новій сцені A38 (тут виступить і український гурт “…и Друг Мой Грузовик”). Underground традиційно знайде собі місце на сцені MEDUZA, молоді таланти виступатимуть на TALENTUM-ZUZDA STAGE. Безсумнівно, не втратить популярності LUMINARIUM OCTOPUS, зона навколишнього середовища COKXPON, ПАВІЛЬЙОН ТЕАТРУ та НАРОДНОГО ТАНЦЮ та багато інших.
Загалом Sziget — це багато фестивалів у одному. Тут зберуться світові «зірки» і «вершки» world music, делікатеси нових жанрів музики, унікальні театри, танцювальні ансамблі й циркові трупи, пройдуть вечірки електронної музики, громадські події та численні інші культурні програми, працюватимуть музеї, що не характерно для звичайного фестивалю, але є тут, і це робить Sziget унікальним.
Тижневий абонемент коштуватиме 120 євро.

На фото: гурт «…и Друг Мой Грузовик».

Clipnews

admin