Селянам Закарпаття обласна влада буде доплачувати за приріст поголів’я корів, овець, свиней і птиці

З обласного бюджету селянам доплачуватимуть за приріст поголів’я корів, овець, свиней і птиці з метою збільшити їх чисельність в області для призупинення зростання цін на продукти тваринного походження.
Згідно з «Програмою розвитку та підтримки тваринництва і птахівництва в області на 2007 – 2010 роки» кошти облбюджету спрямовуються сільгосппідприємствам усіх форм власності, фермерським господарствам та окремим селянам.
За одну добавлену голову вівцематок доплачують 50 грн. (у разі, якщо особисті селянські господарства утримували із 1 січня до 31 грудня попереднього року від 1 до 10 голів вівцематок).
Кожна нова корова (прирощена або придбана) принесе господарю 500 грн. дотації (за умови утримання протягом року не менше 10 голів корів).
Одна прирощена свиня принесе 200 грн., курка — 20 грн. (якщо господар утримував не менше 1000 курей).
Для отримання доплат господарям слід звертатися у районні управління сільського господарства.
“Цього року на “Програму розвитку та підтримки тваринництва і птахівництва в області на 2007—2010 роки” виділено близько 700 тисяч гривень”, — повідомив начальник головного управління агропромислового розвитку Закарпатської ОДА Іван Паук. За його словами, грошей вистачить для доплат усім охочим господарям, які звернуться до управлінь с/г в районах.

ZIK

admin