Припинено діяльність 30 підпільних цехів

За загальним підсумком роботи органів податкової служби області за І півріччя 2008 року підрозділами податкової міліції також було виявлено 52 злочини у сфері оподаткування, з них 41 — тяжкі та особливо тяжкі. Як зауважила голова обласної ДПА Тетяна Шаповалова, порівнянно з іншими сферами діяльності, найбільш негараздів має виробнича сфера, оскільки там виявлено 15 злочинів.
Як приклад роботи органів, медійникам продемонстрували відеофільм, відзнятий працівниками податкової міліції про вилучення нелегально виготовленої продукції — коньяку, ціна якого зросла порівняно з минулими роками. Напій виготовляли у непридатних для цього умовах і розповсюджували в інших областях України, зокрема у Львівській. Податківці вилучили 850 етикеток на коньяк різних марок, 480 металевих кришок на коньяк “Тиса” та 760 порожніх пляшок.
Також пані Шаповалова, підбиваючи підсумки роботи податкових органів області за перше півріччя, ознайомила з діяльністю більшості підрозділів обласної ДПА — аудиту, депозитаріїв, відділу інформаційного-аналітичного та планування і координації перевірок.
“Загальний аналіз роботи органів податкової служби області за перше півріччя 2008 року засвідчив, що основні завдання з забезпечення надходжень як до Державного, так і місцевих бюджетів виконані. Хоч важко, але успішно ми забезпечили основні показники. Важливим є те, що збільшення мобілізованих коштів досягнуто по всіх регіонах області”, — зазначила голова обласної ДПА. Так, за січень — червень 2008 року до Зведеного бюджету області зібрано платежів на суму 755,8 млн. грн., що на 37,4% більше, ніж за відповідний період минулого року.
Анастасія Макара для clipnews

admin