На Закарпатті залишаються підтопленими 27 населених пунктів

За інформацією управління інформації та зв’язків з громадськістю ОДА, загалом у воді 2443 дворогосподарств, підтоплено або пошкоджено 1307 будинків в цих же районах та на Хустщині, а також 3655 га сільгоспугідь у Міжгірському, ТячівськомуУжгородському і Берегівському районі. Відселена на цей час 71 людина у Рахівському районі.
До всіх населених пунктів області забезпечено під’їзди. Наразі без електрозв’язку залишаються 6 населених пунктів на Тячівщині та Рахівщині.
Для ліквідації наслідків паводку, зокрема розчистки доріг, русел річок, очистки колодязів і дворогосподарств тощо, задіяна техніка МНС (20 одиниць, в т. ч. 8 мотопомп), облавтодору (196 од.), облводгоспу (32 од.) та інших служб. У постраждалі населені пункти забезпечено підвіз питної води, хліба, працюють польові кухні.
На 18.00 29 липня ситуація на річках нормалізувалась, однак у відновлювальних бригад проблема з відкачкою води з колодязів тощо — рівень ґрунтових вод не знижується.
Сьогодні, 30 липня очікують значний –—до 10 м — підйом води в районі Чопа. Однак фахівці заспокоюють: реконструйована минулого року дамба має значний запас висоти і міцності.

admin