На Закарпатті відкрито функціонує сатаністський ресурс

Білими буквами по ЧОРНОМУ тлі — сотні прізвищ відомих в Ужгороді і загалом на Закарпатті людей. Ряд керівників області, обласного центру і окремих районів, політики і цілі політичні партії, судді (Ужгородський міськрайонний – в повному складі), прокурори, нардепи і підприємці, працівники СБУ і закарпатської міліції, вищі ієрархи конфесій, керівники громадських організацій, науковці, журналісти… І проти прізвища кожного – прокляття: “Уся му файта до семого коліна. Усягды, у всьому, усьо – проклято!”.
Сліди авторства цієї диявольщини ведуть до `кремлівського` крила русинського руху більш відомого під назвою Сойм подкарпатських русинов, що його очолює протоієрей РПЦ Димитрій Сидор.
“…Не справа простого читача, що випадково набрів на це пекельне чтиво, розбиратися у всьому цьому. Головною та визначальною є його внутрішня реакція на все це: страх – який напрошується з першого погляду, і на котрий, очевидно, і розраховували творці сатанинського ресурсу, чи осуд у різних його емоційних варіантах – неприйняття, відрази, засудження чи й активного заперечення.” А тому і звертаються автори публікації на “Закарпаття online” до відповідних органів і колег-журналістів дати кримінальну і суспільну оцінку цьому ЗЛУ.
Бо в цьому чорному списку — сотні людей. На самому сайті і в коментарях на інших ресурсах — десятки погроз на їх адресу. І якщо хоча би з одним із цих людей станеться нещастя (навіть, можливо, на перший погляд випадкове) — де шукати винних?

admin