На Закарпатті продовжується ліквідація наслідків паводку

Наразі триває ліквідація наслідків стихії. Силами облводгоспу побудовано локалізаційні лінії та відновлено будівництво дамб в селищі Великий Бичків Рахівського району і в селах Калини та Тарасівка Тячівського району. Поблизу Рахова фахівцями об’єднаної дирекції будівництва водогоподарських об’єктів ведеться облаштування частково пошкодженої дамби. Триває реконструкція берегоукріплення на річці Чорна Тиса. Аварійними бригадами МНС відкачано воду з 22 будинків та 48 колодязів, від намулу розчищено 21 підвали житлових будинків та 100 погоних метрів доріг, на двох річках розчищено затори, що утворилися.
У середу відновлено рух на автодорозі сполученням Мукачево-Рогатин, ведуться роботи по очищенню шляхів від селевих виносів. Від намулу вже очищено 2,3 км. доріг.
Медиками краю надається допомога постраждалому населенню. Наразі медогляд пройшли майже півтисячі закарпатців, в тому числі потребували невідкладної медичної допомоги 11 осіб, 10 мешканців із постраждалих районів були госпіталізовані, ще 149 закарпатців проийшли обстеження в амбулаторних умовах.
Велика увага звертається на забезпечення санітарного благополуччя в районах, що найбільше постраждали від стихії. Працівниками санепідемстанції проведено дезинфекцію 1010 об’єктів, в тому числі по одному водопроводу та пункту централізованого водопостачання. Також дезинфіковано 788 джерел децентралізованого водопостачання. Одночасно призупинено експлуатацію 3 водопроводів, тимчасово закрито 2 дитсадки та 2 установи громадського харчування. Спеціалістами постійно проводиться аналіз питної води на території Тячівського, Рахівського та Хустського районів.
Фахівцями головного управаління ветеринарної медицини обстежено 322 дворогосподарств Тячівщини та Рахівщини. За наслідками обстеження захоронено 396 голів птиці та 80 голів кролів.

admin