Ющенко обіцяє допомогу потерпілим від стихії.

Масштаби трагедії є безпрецедентними. Десятки тисяч українців залишилися без даху над головою та засобів для існування. Зруйновано громадські будівлі, лінії електропередач, транспортну інфраструктуру. Лихо не пошкодувало свійську худобу та сільськогосподарські угіддя. Стихія сліпа.
Найстрашнішим є те, що повінь призвела до людських жертв.
Найближчим часом вся Україна спрямує свою допомогу районам, що перебувають в зоні стихійного лиха.
Сьогодні я підписав Указ про невідкладні заходи щодо подолання наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях, в якому зобов’язав Кабінет Міністрів України розробити та затвердити у триденний строк план комплексних заходів щодо забезпечення ліквідації наслідків повені, забезпечити у повному обсязі фінансування та проведення аварійно-рятувальних робіт. До 15 серпня 2008 року необхідно вжити невідкладних вичерпних заходів щодо ліквідації наслідків стихійного лиха, — висловлюється Ющенко.
Завтра буде проведено позачергове засідання Ради національної безпеки та оборони України, на якому буде проаналізовано масштаби та наслідки стихійного лиха, а території, які зазнали повені, будуть оголошені зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Clipnews за інформацією сайту облдержадміністрації
admin