Держслужбовці пожертвували одноденною зарплатнею

Державними службовцями області було підтримано ініціативу Президента України В.А.Ющенка щодо перерахування одноденної заробітної плати працівників органів виконавчої влади для розвитку дитячих будинків сімейного типу області. Під час акції надійшло понад 186 тисяч гривень. На засіданні наглядової ради з проведення благодійної акції “Кожній дитині — родину!” було вирішено придбати за рахунок цих коштів мікроавтобус для дитячого будинку сімейного типу сім’ї Лелекач, що проживає в с. Ратівці Ужгородського району.
Цей дитячий будинок створений у жовтні 2006 року. Георгіна та Федір Лелекач виховують сімох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Поряд на подвір’ї знаходиться дитячий будинок сімейного типу сім’ї Арпада та Сільвії Югас, створений у листопаді 2007 року, де ще вісім дітей знайшли домашній затишок та тепло.
У вівторок заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Михайло Попович вручив сім’ї Лелекач ключі від новенького автомобіля, користуватися яким будуть обидві сім’ї.
Діти розповіли, що першу поїздку хочуть здійснити у гори Карпати. Тепер це їм вдасться, адже у сім’ї з’явився прекрасний мікроавтобус.

В області нині створено 27 дитячих будинків сімейного типу, в яких проживають 175 дітей та 37 виховуються в прийомних сім’ях. За рахунок коштів, що надійшли під час благодійної акції, дитячі будинки сімейного типу отримали телевізори, пральні машини, комп’ютери, газові плити та морозильні камери.

Управління інформації та зв’язків
із громадськістю облдержадміністрації

admin