Бліц повернувся з міжнародних фестивалів, які проходили в Європі

На прес-конференції, що відбулася 22 липня, про хід фестивалю розповідала художній керівник колективу студії сучасного танцю “Бліц” Олена Камінська. За її словами, “Бліц” потрапив до Італії завдяки перемозі в чемпіонаті України із танцювальної програми “Модерн”. Крім того, “Бліц” був єдиний колектив із України. В Ріміні виступали 19 учасників колективу, а до Кечкемета поїхали аж 47.
Угорський та італійський фестивалі проходили з 1 по 15 липня.
В Ріміні фестиваль танцювальної програми “Модерн” починався з початку липня і тривав п’ять днів. Потім Камінська з танцювальною групою поїхали до Угорщини на фестиваль “Майбутнє Європи”.
“На мою думку, Бліц був найкраще технічно підготований. Ми отримали перевагу завдяки стилістиці, хорошій хореографії й вдало підібраним костюмам”, — переконана керівник танцювального колективу.
В Угорщині програма була не менш цікавою. Тим більше, діти мали хорошу змогу відпочити.
Камінська зазначила, що такі фестивалі дають можливість отримати цінний досвід і пізнати світову хореографію, а вже потім показати це нашій публіці. Участь у цих фестивалях, за словами Камінської, свідчить про високий рівень підготовки “Бліца”.
Наразі даний танцювальний колектив запрошують до Македонії, однак через проблеми з візами, їм не вдасться туди потрапити.
В жовтні “Бліц” помандрує до Польщі на фестиваль “Зірки польської осені”.
“Ми постійно отримуємо нові пропозиції, запрошення. Хочу зазначити, що ми завжди посідаємо призові місця”, підсумувала Камінська.

Евеліна Гурницька для Clipnews.info

P.S. На відео: хореограф-постановник Іштван розповідає про угорський фестиваль.

admin