Американці допомагатимуть Виноградову боротися з корупцією в міськраді

Виноградів виграв конкурсний відбір серед міст України для впровадження проекту “Запровадження етичного та ефективного управління та формування громадського контролю”. Цей проект здійснюється в рамках проекту “Гідна Україна” і виконується американською організацією Менеджмент Сістемс Інтернешнл, за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку та корпорації `Виклики тисячоліття`. Проект має на меті внести зміни до роботи міської ради, які, в свою чергу, повинні зменшити ризики антикорупційних явищ та навіть підозр у корупції. Про це 23 липня повідомили в райорганізації ВО “Батьківщина”.
Проект передбачає вдосконалення управлінських процедур. Зокрема, міська рада взяла на себе зобов’язання створити реєстр послуг, які надаються городянам, а також розробити картки, в яких буде зазначатися повний опис послуги (в якому кабінеті надається, ким підписується, хто відповідальний за надання послуги, скільки коштує тощо). Тобто, щоб городянин не блукав коридорами міськради, шукаючи потрібну інформацію, а одразу мав уяву про перелік документів, які має подати до виконкому, які платежі повинен сплатити, якщо ця послуга платна, на підставі яких законодавчих актів та нормативів надається така послуга, строки виконання тощо.
Наступним кроком є створення Етичного кодексу працівника міськвиконкому, який буде розроблятися самим працівниками апарату та укладення Угоди про співпрацю з громадськими організаціями міста з метою активної участі громадськості у підготовці та прийнятті рішень. Також планується створити Громадську раду, до якої увійдуть громадські організації, представники влади та ЗМІ.

ZAXID.NET

admin