22 людей загинуло внаслідок стихії на заході України

Як повідомлялося раніше, через сильні грозові дощі, що пройшли 23-26 липня, та погіршення погодних умов протягом останньої доби станом на 7 год. 28 липня на території Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської областей залишаються підтопленими 40 тис. 601 житловий будинок та 33 тис. 882 га сільськогосподарських угідь, пошкоджено 360 автомобільних та 561 пішохідних моста, розмито 680,61 км автомобільних доріг.
Зокрема у Закарпатській області підтоплено 163 житлових будинки та 2 тис. га сільськогосподарських угідь, пошкоджено 3 автомости.
В МНС зазначають, що головним завданням рятувальників та влади залишається пошук та надання допомоги потерпілому населенню. Зусиллями рятувальних сил в складних погодних умовах врятовано 2 тис. 758 осіб, евакуйовано 6 тис. 105 осіб та відселено 13 тис. 703.
Внаслідок стихії загинуло 22 особи, з них 6 дітей (Івано-Франківська область – 15 осіб, з них 5 дітей^ Чернівецька область – 7 осіб, з них 1 дитина).
Проводяться заходи з розчистки русел річок, укріплення берегів, відкачки води з підтоплених приміщень, відновлення електропостачання в населених пунктах, підвозу води, продуктів харчування та медикаментів в постраждалі райони, проводиться інформування населення про обстановку та заходи, що вживаються, хід аварійно-рятувальних і першочергових відновлювальних робіт.
Одночасно з відселенням мешканців підтоплених будинків проводяться евакуаційні заходи з зон можливого затоплення.
До виконання вищезазначених робіт залучено 2 тис. 550 осіб, 564 одиниці техніки.

Фото: підтоплене село на Львівщині.

admin