Як прості міліціонери на Закарпатті мільйони мають

Як заробити мільйонні статки, перебуваючи на державній посаді та працюючи у колишній міліції? Виявляється, можна. Яскравий приклад такого дивного добробуту показали громадські активісти Ужгороду. У соцмережах опубліковано скромні хатинки та бізнес-об”єкти родини міліціянта Івана Цьоки. Також активісти додають:

Напевне, історіями про те, як державні службовці, судді, прокурори, міліціянти та лікарі умудряються при українських зарплатах будувати собі кількаповерхові маєтки та колекціонувати коштовні автопарки, нині вже мало кого здивуєш. Тим не менш, ми вирішили розповісти вам про особливо обдаровану закарпатську родину, котра досягла справжніх вершин у мистецтві обкрадання власної держави та присвоєнні чужих статків собі-рідненьким.Мова піде про численне сімейство знаного колись в Закарпатті (і особливо в Ужгороді) міліцішти Івана Цьоки. Цей чоловік абсолютно усе своє життя пропрацював у органах МВС різного рівня, а у не такому далекому 2010-му році навіть очолював Ужгородський міський відділ міліції. Не така яскрава, але тим не менш стабільна та теж «пожиттєва» міліцейська історія у двох рідних братів пана Цьоки – Михайла та Василя. Ті теж жертвенно присвятили усе своє життя служінню українському народу та захисту його спокою та безпеки. Ба навіть більше! І рідні діти пана Степана – дочка Людмила та син Любомир – вирішили піти по стопам батька і також віддали своє життя службі закарпатським правоохоронним органам. Можна тільки захоплюватися такою жертовністю та відданістю великої закарпатської родини. Особливо якщо врахувати мізерну заробітну плату, за яку, власне, і доводиться жертвувати своїми життями українським стражникам правопорядку. Адже ні для кого не секрет, що і досі рівень заробітків українських нині вже полісменів залишає бажати кращого і ця служба все ще оплачується більш ніж скромними сумами. А тут – така історія! Ціла родина абсолютно все життя працює у органах міліції, чесно і віддано несучи службу українському народові. Але при цьому, якимось дивом, ця ж родина умудряється будувати один маєток за іншим. Відкривати один успішний бізнес за іншим. Ви тільки гляньте на ці фото. На світлинах – тільки малесенька частина із тієї нерухомості, що належить сімейству пана Цьоки. Жовтий будинок із двома гаражами знаходиться в історичному центрі міста, неподалік парку «Підзамковий».Два червоні будинки стоять один навпроти одного в елітному Минаї, де навіть одну земельну ділянку «відхопити» – за велике щастя. Інші два будинки жовтого кольору (так-так, це не два фото одного і того ж будинку, а саме дві одинакові будівлі) знаходяться неподалік один від одного у курортному селищі Шаян Хустського району. Ціни на земельні ділянки тут сягають мільйонів гривень. Про вартість нерухомості можна ж тільки здогадуватися…А ще на фото видно чималу автомийку, одне лише обладнання на якій вартує більше, ніж вся зарплата поліцейського за все його життя, і велетенську дачу у карпатських лісах, про яку законослухняний український громадянин може хіба мріяти.

Вся ця нерухомість належить сімейству Івана Цьоки.І тепер питання: що потрібно було робити працівникові міліції, щоб на одну зарплату набудувати стільки «добра»? Питання риторичне, чи не так? Те саме можна спитати у діток цього ж міліціянта, котрі зараз продовжують славні батьківські традиції і наживаються на вже давно і добре відпрацьованих схемах. Обоє вони служать в обласному управлінні нині вже Національної поліції. І ні в кого чомусь не виникає запитань до їхнього рівня життя. Однак найцікавіше навіть не це.

Нині пан Цьока влаштувався на роботу до Ужгородського національного університету і продовжує своє нелегальне збагачення вже у нових стінах. Більше того, успішно відмивши з біографії старе регіоналівське минуле і багаторічну службу на Віктора Януковича, Цьока умудрився затесатися у ряди провладної БПП і крутити свої схеми уже під прикриттям пропрезидентської сили. Поки що це йому вдається «на ура». Однак чи довго однопартійці закриватимуть очі на біографію та дуже сумнівне минуле свого «колеги»? Час покаже. А поки що залишається тільки сподіватися, що колись це сімейство у повному складі відповість перед законом, котрий ніби то захищає, за все вдіяне та вкрадене. Далі буде.

Фото 2 - Громадські активісти показали мільйонні статки колишнього міліціонера Івана Цьоки

Фото 3 - Громадські активісти показали мільйонні статки колишнього міліціонера Івана Цьоки

Фото 4 - Громадські активісти показали мільйонні статки колишнього міліціонера Івана Цьоки

Фото 5 - Громадські активісти показали мільйонні статки колишнього міліціонера Івана Цьоки

Фото 7 - Громадські активісти показали мільйонні статки колишнього міліціонера Івана Цьоки (ФОТО)Фото 6 - Громадські активісти показали мільйонні статки колишнього міліціонера Івана Цьоки

Фото 7 - Громадські активісти показали мільйонні статки колишнього міліціонера Івана Цьоки (ФОТО)

Фото 8 - Громадські активісти показали мільйонні статки колишнього міліціонера Івана Цьоки (ФОТО)

admin