В освіту Хустщини повертають корупціонерів, бандитів і антимайданівців – Василь Губаль

«Прикро спостерігати за тими подіями, які відбуваються у районі. Прикро бачити речі, які неприйнятна для громади, неприйнятні для Закарпаття. Людей, котрі підтримували Революцію, стояли на Майданах у Хусті, в Ужгороді, Мукачеві, Києві, усувають, вони відсторонені від процесів. А тих, хто робив біду – повертають на посади. Наша громада знає, про кого мова. Про особу, що за два місяці до побиття студентів вступає у Партію регіонів і заганяє туди освітян, відправляє бюджетників на антимайдан до Ужгорода і Києва, ще й шкільними автобусами. Таку людину намагаються повернути до керівництва освітою у районі, ще й у протизаконний спосіб – відміною розпорядження голови ОДА. Корупціонера та хабарника… Мова про Павла Русина, який керував відділом освіти на Хустщині та чинив тиск на освітян, котрий має за плечима кримінальні справи та назавжди зіпсовану репутацію», – каже Василь Губаль.

Він говорить: «Сьогодні в освіту на Хустщині повертається диктат. На мій погляд, це неприпустимо. І я хочу звернутися до Президента. За десять місяців роботи нашої команди в області, ані я, ані керівники районів не дозволили собі протиправних дій, не зганьбили інститут Президента, не підвели Президента, якого представляли в регіоні, а підтримували його, відстоювали і на виборах, де здобули перемогу. Нині їх – звільняють. А керувати людьми повертають корупціонерів і бандитів. Це – неповага до людей, неповага до освітян, неповага до громади Хустщини! Ми цього терпіти не будемо!».

Василь Губаль повідомив, що від громади Хустщини, від районної ради вже спрямовано звернення в Міністерство освіти стосовно фактів зловживання  службовим становищем та корупційних дій Павла Русина, а також з приводу незаконного усунення від посади керівник відділу освіти району Жанни Микитюк. Копії звернень надійдуть у правоохоронні органи. Василь Губаль сподівається, що центральна влада допоможе зупинити порушення закону та відновити справедливість і що буде відповідна реакція як стосовно конкретного  щодо освітньої галузі на Хустщині, так і щодо інших сумнівних кадрових рішень в районі (де є підстави вважати, що новій владі району кадрові рішення диктують люди з кримінальним досвідом) та загалом в області.

«Мені небайдуже Закарпаття, те як воно розвиватиметься, і небайдужа доля закарпатців. І тому я не мовчатиму!», – наголошує Василь Губаль.

19 вересня 2015р.

Теги: Василь ГубальПавло Русин, закарпатья, хуст

admin