Мистецька резиденція “Мала Штація” вже в Ужгороді

Як спеціальний гість місто із БЕЗКОШТОВНИМ майстер-класом і творчим семінаром відвідає фотограф, куратор міжнародних виставок і засновник конкурсу “Фотограф року” Олександр Ляпін. Майстер-клас пройде у формі трьохденного творчого семінару з лекціями і практичними частинами, і кожного з трьох днів (10, 11, 12 липня) починатиметься об 11:00 у мистецькому центрі Галерея Ілько. 

Програма творчого семінару:

1 день – Фотографія в системі сучасного мистецтва. Творчий процес, художнє мислення в сучасній фотографії. Як стати особистістю в мистецтві фотографії. Теорія і практика. Практичні завдання.

2 день – Народження ідеї та втілення. Глобальність в маленькому. Мислення проектами (що таке проект). Просування в світовий арт-простір.

3 день – Дискусії за результатами практичних завдань. Портфоліо ревю. (Охочі приносять видрукувані роботи для обговорення).

Під час занять слухачі ознайомляться з принципами сучасного творчого процесу, виконають творчі завдання, зможуть подискутувати, щодо подальшого творчого шляху. Під час семінару будуть обговорюватись питання місця вітчизняної сучасної творчої фотографії в культурному контексті України, Європи, світу.

Також на заняттях можна буде ознайомитись з технічним боком фотографії – фототехнікою Canon. На час семінару буде можливість взяти техніку Canon для виконання творчих завдань.

Увага: вхід до галереї, як і в будь-який інший день – 15 грн.

admin