Балога і слизька тема сепаратизму

Про це він пише у своєму Фейсбук
 

Серед тих, хто коментує допис нардепа, люди, які до таких проявів ставляться з обережністю. Припускають користувачі навіть такий факт, що звільнені в’язні можуть запросто стати новими сепаратистами. 
 
 

   А, знаючи, що спроби автономізувати Закарпаття вже були, і пам’ятаючи від кого пішла ця ідея, позитивно ставитися до таких закликів екс-міністра МНС, з сепаратистськими нахилами.  

До речі, щодо причетності нардепа до розвитку русинського сепаратизму, неодноразово висловлювалися не тільки закарпатці. У своїй промові, корупціонера і сепаратиста Балогу згадала в 2014-му і Тетяна Чорновол. За словами волонтерки, саме Балога фінансував сепаратистський рух щодо від’єднання Закарпаття від України й створення тут автономної республіки.  


Про те, що Віктор Балога – сепаратист, висловлювався і колишній губернатор Закарпаття Геннадій Москаль. Свої припущення щодо фінансування русинського сепаратизму Балогою, він казав ще в 2008-му: 

«Те, що русинський рух на Закарпатті контролює особисто глава президентського секретаріату В. Балога, немає ніяких сумнівів», – сказав тоді Москаль.  

http://glasno.info/

admin