Дрібна помста закарпатського “губернатора” Губаля (ДОКУМЕНТ)


Голова ОДА почав переслідування журналіста Келемен Романа. 

Сьогодні Губаль В.І. впав нижче рівня хустської каналізації , він дав вказівку директору Закарпатського Базового Державного Медичного Коледжу Якиму Я.С. звільнити мою дружину , яка працює там викладачем , також є багатодітною матір’ю і має дві вищі освіти.
келемен

Директор Яким Я.С. був членом Партії Регіонів і призначений в період екс-губернатора Ледиди О.О. за 100 тис. дол. Зараз йде вступна компанія і Губаль вирішив поповнити свій бюджет залишивши на посаді цього горе-директора, який має виплатити йому 100 тис. дол. після прийому студентів , або можливо він вже проплатив йому цю суму наперед .

Звільнити цього директора він мав давним – давно, так як в роботі навчального закладу багато порушень трудового законодавства , корупція та хабарництво. Всі відомості щодо діяльності Якима були передані в Управління Охорони Здоров’я п.Скрипу В.В. та особисто голові ОДА Губалю В.І. , а вони його особисто покривають . Дані матеріали будуть опубліковані і передані правоохоронним органам, хто і як кришує даний навчальний заклад і перетворює його для збору коштів на вибори та для інших аморальних вчинків.

Але зараз бачимо Губаль вирішив використати цього директора для тиску на мене через звільнення дружини . Таким чином , роблячи тиск на мене і мою сім’ю , губернатор хоче змусити мене не піднімати питання корупції та зловживання владою , розкрадання бюджетних коштів, безглуздих кадрових призначень своїх рідних та близьких членів партії Литвина, які заповнюють всі щаблі влади та багато іншого.

Про призначення губернатора буде окрема публікація , а також як його дружина і подруга зайняли керівні посади – одна директор школи , а інша начальник освіти Хустської РДА . Прийдеться описати Василь Іванович і ваш кадровий ріст з елементами вашої біографії . Хочу нагадати Губалю В.І., що я особисто став на ваш захист, коли у Вас були проблеми .

admin