Важлива інформація для закарпатських платників єдиного податку третьої групи

– для платників єдиного податку третьої групи – з 1 липня 2015 р.^

– для платників єдиного податку другої групи – з 1 січня 2016 р.

При цьому платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи – підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій (ст. 296.10 ПКУ).

Платники єдиного податку вказаних груп, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, з дати початку застосування реєстраторів до 1 січня 2017 року звільняються від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО.

В ГУ ДФС області повідомляють, що наказом ДФС України від 27 квітня 2015 р. №302 оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.

Державний реєстр містить перелік РРО, дозволених до первинної реєстрації, а також первинна реєстрація яких заборонена.

З реєстром можна ознайомитися на офіційному порталі ДФС України: http://sfs.gov.ua.

Фахівці ДФС Закарпаття закликають платників єдиного податку третьої групи не зволікати з придбанням, установкою та навчанням персоналу використовувати в роботі реєстратори розрахункових операцій. Адже для того, щоб уникнути незручностей в роботі та в передачі звітності до органів ДФС, важливо не тільки придбати касову техніку до відповідного терміну, а й успішно ввести її в роботу.


Відділ комунікацій Головного управління


ДФС у Закарпатській області

admin