Ужгороські “Карпати” розібралися з миколаївським “Реалом” (ФОТО)

Цього разу суперник був сильніший – миколаївський «Реал». Проте закарпатки перемогли і їх.

Те, що команда серйозна, миколаївки довели з перших секунд, відразу повівши у рахунку. Повернути ініціативу господарі змогли лише на 5-ій хвилині матчу. Проте «реалістки» не здавалися і продовжували сміливо атакувати. Варто відмітити гарні оборонні дії чемпіонок та гру капітана Ірини Яблонської. Вона  відбила декілька м’ячів та навіть забила один – миколаївки необачно залишили ворота без захисту.

Загалом, швидкі та якісні атаки чемпіонів дозволили піти на перерву з рахунком 15:7.

В другому таймі підопічні Бориса Петровського вже повністю володарювали в «Юності». Сказалася гарна фізична форма, яка дозволила збільшити темп: миколаївки часто втрачали м’яча, а атаки чемпіонок були ефективними. Чемпіонський «карпатівський локомотив» було не зупинити і ужгородська команда  впевнено здобула необхідну перемогу.

Завтра, 20 травня, команди відпочиватимуть. Наступна гра відбудеться в четвер проти столичного “Спартака”.

Карпати – Реал 32:15 (15:7)