В інтернеті розповсюдили інформацію про члена ПП «Укроп » Миколи Кокіш-Мельник

Але це наші ліси дійсно треба зберігати, та захищати, але чомусь підігріваючи тему інколи за «збереження» лісів виступають уже «списані» за скандали, працівники лісової галузі.

Поки, два цих факти – найбільш відомі з біографії одіозного закарпатського укропівця-ренегата Миколи Кокіш-Мельника, який так патріотично виступає на телебаченні за збереження лісів, хоча на посаду головного «грінпісовця» та заслуженого лісника він явно недотягує. «Прославився» він через звільнення за незаконні рубки у великих масштабах. До того ж його з тріском вигнали на 3 курсі з університету, в якому він ледве довчився аби стати «великим політиком». Зараз він, нагадаємо, депутат Рахівської районної ради, член партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».

Псевдопатріот-борець за справедливість

Патріот Микола Кокіш-Мельник народився і виріс у селі Видричка, на Рахівщині. Освіту отримав у Львівському національному лісотехнічному університеті за спеціальністю інженер лісового господарства. Хоча вже на 3 курсі заочної форми навчання його вигнали. Але задля політичної карєри університет він все ж таки спромігся закінчити. З 1994 року працював лісником, майстром лісу у державному підприємстві «Рахівське лісомисливське господарство». Однак через гучний скандал з оборудками коштів та незаконною вирубкою лісів був з тріском звільнений.

Опісля він активно зайнявся кар’єрою політика: депутат Видричанської сільської ради Рахівського району, депутат Закарпатської обласної ради від партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутат Рахівської районної ради, а нині депутат районної ради від партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».
До слова, жителі села пригадують, як Микола агітував за чесність і прозорість виборів, а сам казав що коли стане депутатом то всі на закарпатському лісі стануть олігархами. А ще займався браконьєрською діяльністю і сприяв полюванню жителям сусідніх областей в заповідних зонах.

До досади депутата, в нашому розпорядженні опинилися документи, які свідчать про безгосподарну діяльність його на посадах у лісовій галузі району, які стали підставою для заведення на нього кримінальної справи. Сьогодні ми процитуємо лише один з них. Це акт службової перевірки, яка була проведена на підставі наказу агентства лісового господарства Закарпатської області. Підсумки перевірки щодо Миколи Кокіш-Мельника та огляд території незаконних рубок, на яких орудував одіозний патріот показали, що вона охопила величезну площу – браконьєри брали ліс всюди, де росли дерева, з яких можна було отримати ділову деревину. Рубка велася по-варварськи: весь ліс порізаний волоками, ще недавно незаймані лісові ландшафти спотворені. Незаконні вирубки виявилися приголомшливими.

Фактично по кожному з пунктів де працював Кокіш-Мельник виявлена маса порушень.

Чи відповість за хибні звинувачення одіозний депутат?!

Працівники «Великобичківське ЛМГ» стурбовані негативною поведінкою депутата районної ради Михайла Кокіш-Мельника, який останнім часом неодноразова у ЗМІ подавав невідповідну вірогідності інформацію та звинувачував лісівників. Мова про те, що депутат районної ради себто відстоює інтереси громади та виступає за збереження лісів. Однак так вважають не всі…

Директор ДП «Великобичківське ЛМГ» та його колеги-лісівники стверджують, що депутат Кокіш-Мельник жодного разу не звертався до керівництва лісгоспу з проблемними питаннями. Стан лісомисливського підприємства не є ні для кого секретом і журналісти завжди можуть дізнатися всю інформацію яка їх цікавить в рамках закону.

Пусті звинувачення та провокаційні заяви в бік лісівників

Нещодавно депутат Кокіш-Мельник звернувся до працівників лісгоспу та особисто до директора підприємства з питань роботи контрольно-пропускних пунктів, обґрунтовуючи питання, що начебто люди хотіли відвідати полонину Апецьку, а проїзд у той напрямок заблокований. Хоча при цьому ж депутати районної Ради заперечують факт звернення. Тuм паче, що в суботній вечір 12 березня проїзд по лісовій дорозі був непроїзний через значну кількість снігових опадів.

Окрім того, які туристичні комплекси та прокладені туристичні шляхи прямують через село Водиця на полонину Апецька невідомо навіть затятим екскурсоводам та поціновувачам гірських вершин.

Допер відкрите питання, що ж насправді мав на увазі депутат-регенат районної ради Михайло Кокіш-Мельник?!
Мешканці села Водиця та навколишніх сіл мають можливість потрапити на полонину Апецька з багатьох напрямків села Водиця та сіл Калини Дубове Красна що на Тячівщині.
І ні для кого не секрет що в дощову погоду пожежонебезпечний період та період тиші рух транспортних засобів в лісовий фонд з метою збереження стану лісової дороги лісових насаджень та лісової фауни обмежений.

Навіщо прикриваючись вигаданою підтримкою мешканців та наявним невідомо за які заслуги мандатом він намагається тримати всіх за дурнів?! З поінформованих джерел стало відомо, що депутат неодноразово вводив в оману вищі керівні органи звертаючись з недійсними депутатськими зверненнями. Насправді ж ніяких звернень від жителів не було.

При спілкуванні з представниками мас-медіа він презентував краєвиди гір Петрос та Говерла, які були показані в сюжеті «24 каналу», то вони взагалі відносяться до Карпатського біосферного заповідника. А це значить, що вказана територія не підпорядкована Закарпатському ОУЛМГ та інформація представлена журналістам не є достовірною.

Чи дасть оцінку партія УКРОП депутату Кокіш-Мельнику?

Як обраний представник громади депутат зобов’язаний допомагати жителям які його обрали чи звертаються до нього. Але як стверджують жителі, він бувши депутатом жодного разу не допоміг, а в деяких випадках наслідуючи свої шкурні інтересі займався вимаганням грошей. У той час коли в лісгосп звертається багато мешканців по соціальну допомогу та представники лісового господарства допомагають.

Представник політичної партії жодного разу не допоміг людям які до нього звертаються! А він же тим самим просто спаплюжує авторитет партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» й значно понижуючи рейтинг та довіру до політичного об’єднання та представників депутатського корпусу.

Так чи зможе Микола Кокіш-Мельник відповісти за свої вчинки перед громадою та працівниками лісової галузі?! Та й взагалі чи захочуть після всього сказаного і зробленого Мельником в останні роки самі жителі спілкуватися з цим провокатором? Висновки робіть самі . . .

admin