Балоги чтят семейно-политические традиции в Верховной Раде продолжая бить баклуши (ФОТО)

Публікуємо черговий парламентський антирейтинг

16 народних депутатів за 100 днів роботи Верховної Ради не підготували жодного запиту, не виступали на пленарних засіданнях і не брали участі у підготовці законопроектів, повідомляє   Громадське ТБ .

До цієї групи належить Надія Савченко, яка незаконно утримується в слідчому ізоляторі Російської Федерації та з об’єктивних причин не має можливості виконувати депутатські повноваження.

У фракції БПП серед неактивних депутатів – Іван Спориш, Руслан Демчак, Олег Дмитренко, Олексій Савченко, в «Опозиційному блоці» – Іван Мирний, Тарас Козак, Денис Омельянович, Дмитро Добкін.

Серед позафракційних працездатністю не відзначилися Іван Балога, Сергій Клюєв та Костянтин Жеваго, у «Народному фронті» – Юрій Бабій, Ярослав Лесюк, а в групі «Економічний розвиток» – Євген Балицький, Володимир Зубик.

 

 

Питання до «сімейної фракції» Балог. Раз ви не відвідуєте пленарні засідання, не виступаєте, не направляєте депутатських запитів – то які були мотиви і мета вашого обрання до ВР? Адже факти річ уперта і чітко свідчать, що простежується одне завдання – разом з рідним і двоюрідним братами лобіювати виключно свої бізнес-інтереси за допомогою депутатських мандатів і ховатися за депутатською недоторканністю.

 

А тепер логічне питання – чи потрібні Закарпаттю такі народні обранці?!

І нехай кожен краянин задасть собі питання, як Балоги потрапили до Верховної Ради, адже вони і минулого скликання входили до антирейтингів та голосували за сумнівні законопроекти…народні депутати Лунченко, Брензович, Чижмарь не визнають Росію агресором. Брати Балоги з Петьовкою просто не прийшли 
 

admin