Всі Новини Закарпаття
        

Прикордонники затримали трьох громадян, які розшукувались за скоєння кримінальних правопорушень

Прикордонники затримали трьох громадян, які розшукувались за скоєння кримінальних правопорушень

Громадянина Молдови, який знаходився в розшуку за організацію злочинного угрупування, затримали вчора прикордонники Білгород-Дністровського загону.

Пасажиром чоловік прямував до Молдови автомобілем через пункт пропуску «Кучурган-авто». Прикордонники його виявили у ході перевірки та спрацювання  бази даних Інтерполу. Як з'ясувалося, затриманий розшукується у себе на Батьківщині за вчинення кримінальних правопорушень, серед яких організація та участь в  злочинному угрупуванні. За даним фактом проінформовано співробітників українського бюро Інтерполу та представників Національної поліції.

Ще двох чоловіків, громадянина України та Ізраїлю, які теж знаходились в розшуку затримали прикордонники Чопського загону та Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ».

Так, на Закарпатті під час моніторингу державного кордону прикордонний наряд зупинив особу без документів. У ході подальшої перевірки стало відомо, що затриманий розшукується за вчинення крадіжки. З його слів, він мав намір незаконно перетнути кордон та прямував до Угорщини з метою уникнення покарання. А в аеропорту «Бориспіль» під час перевірки документів пасажирів рейсу «Київ–Тель-Авів» прикордонники затримали громадянина Ізраїлю 1994 року народження. Під час спрацювання бази даних виявилось, що зазначений громадянин розшукується за скоєння в Полтавській області кримінального правопорушення, а саме нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Затриманого передали представникам поліції.

      

31/12/15 10:37   Кримінал

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=99644
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
4062457 0