Всі Новини Закарпаття
        

Тепло в трубах таки є…

Тепло в трубах таки є… Сьогодні близько 11:00 на вулиці Легоцького, що в обласному центрі стався прорив труби мережі центрального опалення.

Висота стовбуру води сягала третього поверху. Після отримання інформації про аварію, на місце прибула бригада «Теплокомуненерго». Позитивним є те, що в системі центрального теплопостачання вже є гаряча вода, а на будь-які неполадки оперативно реагують відповідні служби.

      

26/11/09 14:57   Суспільство

Коментарі (1)

27 листопада 2009, 03:40
Машталер
Мені боляче, що нова влада так необ’єктивно і по-дикунськи оцінила нашу діяльність, наш нелегкий труд. Отой весь галас, який зняли у 2005 році навколо губернатора Івана Різака .Но я з приємністю пригадую роботу у команді губернатора Івана Різака.Але з Іваном Михайловичем особливо цікаво було працювати. Команда, яку він згуртував навколо себе – це була високопрофесійна команда управлінців, які працювали на благо закарпатців. Однозначно можу сказати, що Іван Михайлович – це надзвичайно високопорядна ініціативна людина. Ми часто спілкувалися з ним про плани на майбутнє. І завжди у цих планах для нього головним було бути корисним людям, робити добро, не бути осторонь того, що робиться в суспільстві, не ховатися від проблем, а намагатися цивілізовано їх вирішувати. Дякую Богу що народилася на Закарпатті така ЛЮДИНА!

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=8939
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
14875805 1