Всі Новини Закарпаття
        

В приймальну мера Ужгорода викликали швидку допомогу (ФОТО)

В приймальну мера Ужгорода викликали швидку допомогу (ФОТО) Приймальна мера звісно є, правда самого градоначальника Ужгород немає взагалі. Його кабінет зайняв так званий тимчасовий мер Віктор Щадей.

Всі пам’ятають, що спритні політикани, які обслуговують інтереси ОЗУ Балоги на хвилі революційного Майдану не розгубились і з порушенням норм законодавства всадовили на посаду свою креатуру Віктора Щадея.

Не будемо зараз зупинятися на тому, у який спосіб цим політиканам взагалі вдалося потрапити до міського парламенту, адже це ні для кого не секрет – масовий підкуп і фальсифікації.

Мова зараз про те, що прямо у приймальні тимчасового мера Щадея людина втратила свідомість і потребувала медичної допомоги.

Цьому інциденту передували наступні події. Четвер, 31 липня, будівля ЖРЕР № 5 по вулиці 8 Березня в Ужгороді. Саме тут чиновницька комісія, яка прибула з молодиками спортивної статури і озброєними електрошокерами здійснила спробу захопити згадуване комунальне підприємство, а його керівника звільнити. Проте рейдерський напад провалився, а самі чиновники разом із своєю бойовою «групою підтримки», яка до того ж погрожувала присутнім представникам ЗМІ, змушені були тікати під свист громади. Адже збунтувалися жителі мікрорайону і працівники ЖЕКу, які горою стали за директора підприємства Анатолія Ковальського. Серед цих захисників і була пані Марія, яка потім втратила свідомість у приймальні мера.

До теми: Балогівський терор проростає в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО)

Прогнавши непроханих гостей зі свого подвір’я, громада підготувала звернення щодо підтримки Анатолія Ковальського на займаній посаді та недопущення будь-яких незаконних дій нинішньою владою. Після цього люди прийшли з пікетом до будівлі Ужгородського міськвиконкому і вимагаючи зустрічі з в.о. мера Віктором Щадеєм. Останній зник у робочий час, керуючий справами виконкому Олександр Волосянський, який ще зранку так хоробро тікав зі своїми молодиками-спортсменами, і у цей раз чкурнув.

А от пані Марія перенервувала і втратила свідомість прямо у приймальні. Приводили її до тями самі ж учасники протесту, ледве віднайшлася аптечка і то за активного  наполягання людей. 

Вчасно прибула і карета швидкої.

Самі ж високопосадовці так і не захотіли почути безпосередню думку людей, яких обслуговує ЖРЕР № 5. Такої «страусиної позиції» чиновників і варто було очікувати, адже громада і працівники комунального підприємства своїми діями дали чітку й однозначну відповідь, що не допустять свавілля і політичної розправи балогівським кланом з незгідними.

Мітингувальники не збираються відступати і продовжать протест під стінами Ужгородського міськвиконкому і у п’ятницю, 1 серпня.

Побачимо чи набереться духу вийти до громади тимчасовий мер обласного центру Щадей, чи знову буде переховуватись…

Ужгородці відвойовують рідне місто від балогівського клану: Щадей і Волосянський подали у відставку (ФОТО, ВІДЕО)

      

31/07/14 23:56   Надзвичайне

Коментарі (1)

1 серпня 2014, 00:11
Ірина
навіть революція князьків не виправила. людей сприймають як скотину з якою можна хоч що робити

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=82030
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3906078 0