Всі Новини Закарпаття
        

«Англійська мова та література» лідирує серед уподобань абітурієнтів (ФОТО)

«Англійська мова та література» лідирує серед уподобань абітурієнтів (ФОТО) Закінчується перший тиждень роботи приймальної комісії Ужгородського національного університету. На одному з найпопулярніших факультетів – іноземної філології – непогані результати. Серед чотирьох спеціальностей традиційно лідирує «Англійська мова і література», куди подано вже понад 230 заяв на денну форму навчання. Конкурс тут складає вже 2,6 людини на місце. Менш популярними є інші спеціальності: «Німецька мова і література» – 40 заяв, «Французька мова і література» – 5 заяв, «Румунську мову і літературу» виявив бажання вивчати наразі тільки один абітурієнт.


Популярність вибору спеціальності «англійська мова » секретар відбіркової комісії Тетяна Вайнагій пов’язує із новою можливістю факультету: опанувати дві іноземні мови й отримати диплом із трьома спеціальностями відразу.

Адже віднедавна випускники факультету іноземної філології отримують диплом філолога, викладача англійської та французької чи німецької мов (за вибором), а також викладача світової літератури.

Крім цього, число студентів збільшується і через те, що все більше абітурієнтів виявляють бажання складати ЗНО з англійської мови, разом з тим, продовжується тенденція «відмирання» французької та німецької мов у школах як непопулярних.

Але, за словами Тетяни Вайнагій, це не зовсім правильні висновки. Адже, склавши ЗНО із французької чи німецької мов і вступивши на відповідні спеціальності в УжНУ, студент отримує той самий диплом, але часто значно дешевше, підказує пані Тетяна. Проте ще не всі це усвідомили.

Абітурієнти подають заяви на омріяні спеціальності. Саме так зробила Катерина Товт. Вона з дитинства мріяла потрапити до Франції, у школі багато уваги приділяла іноземній мові, склала ЗНО, а зараз подає документи на «французьку мову та літературу». Дівчина переконана, що рано чи пізно її мрія здійсниться. Перший крок до неї вже зробила.

Дехто обирає свій фах із прагматичних міркувань.  Абітурієнтка Ольга Полинець любить вивчати мови для загального розвитку. Зараз дівчина прагне глибше вивчити англійську мову і літературу, адже вважає обрану професію перспективною. Крім того, планує в майбутньому переїхати жити за кордон.

Тож, шановні абітурієнти, визначайтесь і робіть кроки до втілення власних мрій.


Іванка Когутич

Медіацентр УжНУ      

18/07/14 16:01   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=81789
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
4374878 0