Всі Новини Закарпаття
        

Митці Верховини виставлялися у Виноградові

Митці Верховини виставлялися у Виноградові Творче об’єднання «Митці Верховини» вперше представило свої роботи у виноградівському виставковому залі «Імпасто». Для тутешніх глядачів гості підготували різнопланові полотна – в одних проглядається напрям, який називають закарпатською школою живопису, в інших втілено модерні течії образотворчого мистецтва.

Як відомо, «Митці Верховини» прописалися в Хусті у 1954 році. Основу творчого об’єднання сформували художники, які встигли пройти добру школу від знаменитих закарпатських живописців під час пленерів на Хустщині.

Нинішнє ж покоління об’єднує не лише хустян, але й самодіяльних та професійних художників з багатьох регіонів. Тут панує на рідкість толерантне ставлення до колег, а основним критерієм прийому в об’єднання є виключно бажання малювати. Як наслідок, «Митці Верховини» мають нині потужних художників, успішно підтримують мистецький рух. Для порівняння – якщо Виноградів отримав свою галерею тільки минулого року (як приватну ініціативу), то Хуст упродовж десятків років має дві повноцінні художні галереї з приміщеннями для художніх майстерень.

Щодо нинішньої виставки, то на ній представлено роботи Валерія Дьордяка, Жужанни Горват, Сергія Галая, Йосипа Блецки та багатьох інших художників. На Виноградівщині їх привітала «господарка» залу Валентина Костьо, а вдячності, що називається, не було меж від їхніх колег із Виноградова.

Василь ГОРВАТ.

Газета «Новини Закарпаття»

      

27/06/14 14:28   Культура

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=80409
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3698755 0