Всі Новини Закарпаття
        

В Ужгороді представлено концепцію розвитку замків Закарпаття

В Ужгороді представлено концепцію розвитку замків Закарпаття Головна мета концепції полягає у створенні передумов для збереження та використання історичних замків і замкових комплексів

За інформацією Туристично інформаційного центру Закарпатя, стратегію розроблено у рамках проекту "Створення передумов до розвитку туристичної інфраструктури прикордонних територій на базі замокивх комлексів.

Головна мета концепції полягає у створенні передумов для збереження та використання історичних замків і замкових комплексів Закарпаття на основі: системного аналізу і системного підходу до вирішення наявних проблем; незаперечної пріоритетності інтересів громад, та істинних національних інтересів суспільства; просування ідей взаємвигідної співпраці влади, бізнесу, та покращення діяльності їх інституцій та вдосконалення людського потенціалу.

В рамках проекту "Створення передумов до розвитку туристичної інфраструктури прикордонних територій на базі замокивх комлексів.

Концепція "Збереження і використання іторичних замків та замкових комлпексів Закарпаття" підготовлена Асоціацією розвитку малого і середнього бзнесу та інновацій "Ужгород ХХІ вік". (Проект TACIS Pl-By-UA 2008/150-733-2).

Довідково: замки та замкові споруди Закарпаття є міцями, що є приорітетними для відвіування для сотень тисяч туристів, що відвідують наш край протягом року. Навколо замків та замкових споруд активно розвивається ринкова інфраструктура, зявляються нові обєкти, тим самим створюються нові робочі місця та зростають доходи виробників.


Туристичний інформаційний центр Закарпаття
      

22/09/09 10:58   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=7924
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
14758320 1